Zakup – Rezerwacja

Aby dokonać rezerwacji napisz do nas na facebooku klikając w link poniżej.

Hodowla Sweet Teddy Facebook Kontakt

Wszystkie króliczki można rezerwować po ogłoszeniu oficjalnej informacji. Każdy wyhodowany maluszek zostanie wydany między 6 a 8 tygodniem życia. O wydaniu króliczka ostatecznie zadecyduje obserwacja hodowlana, czy jest on już w pełni samodzielny i gotowy do opuszczenia hodowli.

Rezerwacji można dokonać poprzez facebooka, telefon kontaktowy lub formularz w zakładce kontakt.

hodowane przez nas króliczki nie mają stałej ceny bowiem są różnice w barwie, rysunku ale przedewszystkim w rozmiarze maluszka. Aby dowiedzieć się więcej odnośnie ceny danego króliczka prosimy o kontakt telefoniczny.

WSTĘPNA REZERWACJA

Króliczek powyżej 4-tygodnia życia musi zostać opłacony w 100%

Po ustaleniu ostatecznej ceny należy wpłacić połowę kwoty, po czym do 4 tygodnia uiścić pełną opłatę

W przypadku gdy zostanie opłacony zadatek lub cała kwota, a króliczek nie zostanie odebrany w umówionym terminie, króliczek jest wystawiany ponownie na sprzedaż a pieniądze przepadają.

Może zdarzyć się sytuacja, że przy wybranym króliczku widnieje napis OBSERWACJA HODOWLANA co oznacza, że hodowca czeka aby podjąć decyzję czy króliczek zostanie w hodowli czy zostanie wystawiony na sprzedaż

Zapis – NA SPRZEDAŻ, WOLNY – oznacza, że można rezerwować króliczka.

ODBIÓR KRÓLICZKA

Preferujemy odbiór osobisty króliczka w hodowli, gdzie udzielimy wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowej opieki, drugim sposobem jest wysłanie auta Bla Bla Car, jednakże zastrzegamy sobie możliwość odmowy wysyłki króliczka w ten sposób.

Nie wysyłamy zwierząt kurierami lub innymi przewoźnikami gdyż jest to nie humanitarne, w przypadku złożenia nam takiej propozycji przerywamy współpracę z taką osobą a pieniądze przepadają, tak jak w przypadku nie odebrania króliczka.


Komentarze są wyłączone.